WAŻNE!!
Od 01 stycznia 2020 roku istnieje możliwość osobistego spotkania w gabinecie w Gdańsku. Zapraszam wszystkie chętne osoby do skorzystania z konsultacji i dietoterapii w Instytucie Terapii Witaminowej przy ul. Hynka 67 w Gdańsku Zaspie.
W celu wyboru dogodnego terminu wizyty proszę o kontakt mailowy: dietetyk.boczar@gmail.com
lub wiadomość priv na fanpage @dietetyk.boczar

O mnie - dlaczego warto mi zaufać?


Dzień dobry Państwu!

Nazywam się Katarzyna Boczar i z wykształcenia jestem technikiem farmaceutycznym oraz dietetykiem.
Dietetyka jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją.
Nieustannie dokształcam się na różnych kursach i szkoleniach - zdobyłam wiele prestiżowych certyfikatów m.in. certyfikaty Ministerstwa Edukacji Narodowej z zakresu dietoterapii, bezpieczeństwa żywności, diet coachingu, psychodietetyki oraz treningu personalnego.
Moja praca opiera się na bardzo indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta.
Każdy jadłospis oraz zalecenia żywieniowe są dostosowane do danej osoby, jej chorób, stylu życia, preferencji żywieniowych.
Uważam, że diety typu 1000 kcal dają krótkotrwały efekt i najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych, aby rezultaty były trwałe, a Pacjent czuł się dobrze. Pacjenci nie dostają ode mnie worka suplementów, stosuje je tylko w przypadku poważnych niedoborów.
Zdobyłam kilka wyróżnień i nagród: zajęłam III miejsce w kategorii Dietetyk Medyczny Roku w plebiscycie "Dziennika Bałtyckiego" Hipokrates Pomorza 2019 oraz I miejsce w plebiscycie Oferteo "Najlepsi 2019" w kategoriach Dietetyk i Copywriter w Gdańsku.
Oprócz pracy z pacjentami zajmuję się także pisaniem artykułów o tematyce dietetycznej i zdrowotnej. Publikuje m.in dla czasopism "JOGA" oraz "Naturoterapia w Praktyce".
Tworzę również szkolenia e-learning i jestem współzałożycielką internetowego telefonu zaufania dla osób uzależnionych i współuzależnionych (www.pomocuzaleznionym.com)


Niektóre moje uprawnienia i certyfikatyOpinie


Zapraszam do zapoznania się z opiniami zamieszczonymi w następujących serwisach:


Wyróżnienia i nagrody

Zajęcie I miejsca w plebiscycie Oferteo "Najlepsi 2019" w kategoriach Dietetyk i Copywriter w Gdańsku

Zajęcie III miejsca w plebiscycie Hipokrates Pomorza 2019 w kategorii Dietetyk Medyczny Roku

Wywiady


Link do wywiadu