WAŻNE!!
Z powodu pandemii koronawirusa wizyty w Instytucie są zawieszone do odwołania.
Zachęcam Państwa do konsultacji online.

Strefa pacjenta


Konsultacja online lub w gabinecie


W celu umówienia się na konsultacje bardzo proszę napisać na adres e-mail: dietetyk.boczar@gmail.com lub prywatną wiadomość na: www.facebook.com/dietetyk.boczar
Proszę o nie umawianie się na konsultacje poprzez mojego prywatnego Facebooka.
Podczas rezerwacji wizyty proszę o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu oraz krótkiego opisu swoich dolegliwości i celu wizyty.
Po umówieniu terminu konsultacji prześlę numer konta na który należy dokonać wpłaty za konsultacje i/lub jadłospis.
Termin konsultacji zostaje zarezerwowany na 3 dni, podczas których czekam na zaksięgowanie płatności. Jeżeli nie zostanie ona zaksięgowana, to mam prawo oddać ten termin innemu pacjentowi.
Po zaksięgowaniu płatności prześlę formularz wywiadu żywieniowo-zdrowotnego, formularz dzienniczka żywieniowego, który należy wypełniać przez 7 dni (5 dni roboczych i dwa dni weekendowe/wolne od pracy).
Proszę o odesłanie formularze wraz z wynikami badań laboratoryjnych oraz innych badań w zależności od potrzeb (spis potrzebnych badań otrzymają Państwo ode mnie wraz z formularzami) najpóźniej na 3 dni przed terminem konsultacji).
Odesłanie formularzy w późniejszym terminie może skutkować tym, że nie zdążę się z nimi zapoznać.
W zależności od Państwa potrzeb po odesłaniu dokumentów na mój adres e-mail odbędzie się dodatkowa rozmowa przez Skype, Messenger lub inny komunikator.
Istnieje również możliwość osobistego spotkania w Trójmieście w Instytucie Terapii Witaminowej w Gdańsku przy ul. Hynka 67.
Zachęcam do rezerwacji dogodnego terminu wizyty (email: dietetyk.boczar@gmail.com)
Konsultacje umawiam od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 - 16. Nie pracuje w weekendy, ani w święta.


Co się dzieje po konsultacji?


Na podstawie zebranych informacji komponuje dla Państwa indywidualne jadłospisy - ich ilość zależy od wybranego pakietu lub pojedynczej opcji (każdy jadłospis jest przeznaczony do stosowania przez 7 dni) i zalecenia żywieniowe (zarówno jadłospis, jak i zalecenia żywieniowe są dostosowane indywidualnie do Państwa) lub same zalecenia żywieniowe w przypadku wyboru pojedynczej konsultacji.
UWAGA!! Pierwszy jadłospis będzie ułożony w ciągu 7 dni ROBOCZYCH licząc od następnego dnia po konsultacji, natomiast kolejne jadłospisy będą dostarczane pod koniec danego tygodnia (w piątek).
W czasie stosowania jadłospisów, co tydzień wysyłam raporty do wypełnienia, natomiast co dwa tygodnie zalecam konsultację kontrolną (w przypadku pakietów) przez e-mail, dowolny komunikator lub osobiście, w celu omówienia postępów i dalszego planu działania.
Przez cały okres dietoterapii jesteśmy w kontakcie mailowym i telefonicznym, dużo rozmawiamy, przesyłam także ciekawe materiały oraz uczę w jaki sposób zmienić nawyki żywieniowe, aby efekt terapii był trwały.


Informacje dodatkowe:

 • Mój prywatny Facebook nie jest kanałem komunikacji podczas całego procesu dietoterapii
 • W przypadku, gdy pacjent spóźni się na konsultacje dłużej niż 15 minut lub nie powiadomi o odwołaniu/przełożeniu terminu dana konsultacja przepada (dotyczy pakietów)
 • W przypadku gdy pacjent wykupił pojedynczą konsultacje i nie przełożył terminu lub zrezygnował z niej na co najmniej 48h przed czasem pobieram 100% ceny konsultacji
 • Istnieje możliwość przesunięcia terminu konsultacji lub konsultacji kontrolnej bezpłatnie
 • W przypadku rezygnacji ze współpracy po pierwszej konsultacji, gdy zaczęłam już układać jadłospis i zalecenia żywieniowe pobieram 50-100% ceny danego pakietu (w zależności od etapu współpracy)
 • Istnieje możliwość zawieszenia współpracy na określony czas w przypadku pobytu pacjenta w szpitalu, wyjazdu na wakacje itp. W takim przypadku proszę o określenie terminu od którego będą Państwo dostępni (zasada nie dotyczy czasu przed odbyciem pierwszej konsultacji)
 • W przypadku mojej choroby, wyjazdu, urlopu itp, jak najszybciej zawiadomię Państwa o zaistniałej sytuacji i zaproponuje nowy termin konsultacji
 • W przypadku, gdy trafi się osoba, która "nic nie lubi" jadłospis nie będzie układany. Jako specjalista nie mogę sobie pozwolić na układanie niedoborowych jadłospisów. Zaproponuje wtedy pojedynczą konsultacje i ułożenie zaleceń żywieniowych.
 • W przypadku, gdy pacjent nie przestrzega moich zaleceń i/lub trzy razy pod rząd odwoła konsultacje mam prawo zerwać współpracę bez zwracania kosztów
 • Modyfikacja jadłospisu jest możliwa tylko wtedy, gdy pacjent nie może jeść danego produktu/potrawy z powodu choroby lub alergii. W innym przypadku dana modyfikacja będzie uwzględniana w kolejnym jadłospisie
 • Podczas całego procesu dietoterapii opieka mailowa jest bezpłatna (można wymienić ze mną dowolną ilość maili). Odpowiadam w ciągu 24h. W sprawach bardzo pilnych proszę o telefon (numer telefonu podaje tylko pacjentom, którzy są pod moją opieką)
 • Nie układam diet dla sportowców i dla dzieci do 18 r.ż.

Uff, to już koniec... Wiem, że te zasady są dosyć sztywne, ale stworzyłam je zarówno dla mojego jak i Państwa bezpieczeństwa. Niestety z pacjentami miałam już różne sytuacje (także te złe) i to mnie nauczyło, że dzięki zasadom obie strony wiedzą na czym stoją :-)
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania lub wątpliwości, to zapraszam do kontaktu :-)